Ap Na Praia
Praia Jardim Real ligger 3 km fra Ap Na Praia Praia Grande hotel, men Praia do Caicara ligger kun 1km væk.
Nogle værelser har udsigten til havet.
- Lokale seværdigheder
- Vila Caicara-stranden359 km
- Praia Mirim4005 km
- Assembleia de Deus4599 km
- Praia do Caicara1054 km
- Neptune statue4816 km
- Assai Atacadista2817 km
- Cidade Ocian4762 km
- A Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias1075 km
- Feira de Artesanato do Bairro Ocian4790 km
- Lufthavne
- Congonhas75 km
På hotellet
General
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af Ap Na Praia Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Ap Na Praia Hotel ved en gratis privat parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Ap Na Praia Hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Ap Na Praia Hotel ved 11:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Ap Na Praia Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Ap Na Praia Hotel er 219$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.